به دیجیتال ارز خوش آمدید

علت رشد سریع ارز دیجیتال E2C چیست؟

آیا شما تولید کننده انرژی هستید و مجبورید تا انرژی خود را به قیمت پایین بفروشید؟ ایا شما مالک یک کسب و کارهستید و هزینه انرژی بیش از توان شما است؟

E2C جدیدترین پلتفرم (platform) بلاک چین است که برای ارائه راه حلی برای این مشکل طراحی شده است. این پلتفرم  با استفاده از زیرساخت ERC-20 برای بکارگیری راحت تر آن توسط بازار و سازگاری بهتربازار با آن توسعه یافته است. زمانیکه این پلتفرم  کامل تر گردد، ما به سیستم اثبات سهام گذر خواهیم نمود تا پلتفرم خود را رضایت بخش تر سازیم در حالیکه همزمان از نظر اکولوژیکی نیز دوستدار و سازگار محیط زیست گردد.  

دویست سال پس از اختراع برق، بشر همچنان بدنبال مواجه با مشکلات مرتبط با آن است. برق به شدت گران است اما چیزی که بدتر است این است که میلیون ها نفر در سرتاسر دنیا هنوز به این منبع حیاتی دسترسی ندارند.

این مساله هدفی است در پس پلتفرم طراحی شده ما. E2C به مردم در سرتاسر دنیا این امکان را می دهد تا برق را راحت تر بخرند و به شیوه ای که از نظر هزینه ای به صرفه تر باشد این کار را انجام دهند در حالیکه همزمان به ساختن اینده ای سبزتر و پایدارتر کمک می نماید.

از نظر ما تولید انرژی برای بسیاری کاری است مشکل. ما در حال تولید نسل جدیدی از پنل خورشیدی هستیم که از نظر هزینه ارزان تر است و فضای کمتری را هم اشغال می نماید. شیوه کنونی که برای تولید برق داریم شیوه ای پایدار، به صرفه یا سالم  نیست. چیزی که دنیا اکنون در مواجهه با این مساله نیازمند آن است جابجایی انقلاب به سمت جریان و مسیر اصلی است، مدلی برای معامله و داد و ستد انرژی که به مردم دنیا قدرت آینده ای را می دهد که در آن با هم انرژی را تولید می کنند.

Date: