به دیجیتال ارز خوش آمدید

چرا توکن E2C

چه ویژگی هایی ما را ممتاز می کند؟ هدف ما ایجاد یک آینده ی پایدار برای نسل های آینده است؛ جایی که منابع انرژی تجدیدپذیر برای همه به صورت عادلانه توزیع شود.

تابع ۲۰-ERC

سرمایه گذاران عملا مطمئن می گردند که توکن ھای E2C بدلیل پذیرش گسترده استانداردها، در پلتفرم ھای بنامی چون Coinbase، معامله و دادوستد می گردند.

وضعیت انرژی

با استفاده از پلت فرم E2C، ما قادر به پیش بینی عرضه و تقاضای انرژی در تمام معاملات هستیم. همچنین اجازه می دهد تا کاربران خود به این اطلاعات برای کمک به تصمیم گیریهای بهتر و آگاهانه تر در سرمایه گذاری های آینده دسترسی داشته باشند.

حالت معاملات هوشمند

این حالت به سیستم اجازه می دهد تا سفارشات را براساس معیارهای شما جستجو کند و سفارش را به صورت خودکار انجام دهد. این کار باعث کاهش بار سرور می شود.

الان خرید کنید و بعدا استفاده کنید.

پلت فرم E2C کاربران را قادر می سازد تا انرژی را در حال حاضر خریداری کنند و از آن در اینده استفاده کنند.

آمار انرژی

با استفاده از پلت فرم E2C، ما قادر به پیش بینی عرضه و تقاضای انرژی در تمام معاملات هستیم. همچنین این اجازه می دهد تا کاربران خود از این اطلاعات برای کمک به تصمیم گیری های بهتر و آگاهانه در سرمایه گذاری های آینده دسترسی داشته باشند.

ویژگی ساخته شده در تلگرام

پلت فرم E2C با قابلیت تلگرام ساخته شده است. تلگرام محبوب ترین پیام رسان در صنعت ارزرمزها  است. نیازبه نصب چیزی نیست، شما می توانید با دیگر کاربران تلگرام به طور مستقیم از طریق پلتفرم ما ارتباط برقرار کنید.

آمار انرژی

کاربران می توانند اطلاع رسانی را طوری  تنظیم کنند که زمانی که قیمت انرژی یا توکن به قیمت دلخواه رسید، پیامها را از طریق ایمیل، اعلام در وبسایت و یا از طریق برنامه تلگرام دریافت کنند.

تأمین امنیت

برای حفاظت از معاملات E2C، توکن E2C تنها پس از دریافت انرژی و تایید توسط خریدار، صادر می شود. این امر امنیت معاملات را تضمین می کند.